O nas

Strona główna / O nas

Kilka słów o naszej firmie

Poznaj naszą firmę

Rodzinna firma PPH Stampol Sp. j. powstała w 1990r. Bisko 30 lat doświadczenia daje nam przewagę nad konkurencją oraz stawia nas w czołówce dystrybutorów rolnych w Polsce. Aby sprostać najnowszym trendom w rolnictwie co rok wdrażamy nowe technologie oraz procedury szkolenia pracowników. Nie brakuje nam pomysłów aby rozbudowywać naszą ofertę, a tym samych zaskakiwać i być o krok przed oczekiwaniami Klientów. Nasz personel posiada kompleksową wiedzę i zawsze służy pomocą przy wyborze odpowiedniego asortymentu z naszej bogatej oferty.

Nasza firma jest dystrybutorem czołowych producentów nawozów. Dystrybucję hurtową prowadzimy na skalę ogólnopolską, natomiast półhurt oraz detal to zasięg całego województwa lubelskiego. W naszej ofercie znajdują się nawozy przede wszystkim GRUPY AZOTY, ale także POLCALC czy FRUKTUS.

Przywiązujemy ogromną wagę do jakości oferowanych produktów. Kupując u nas zawsze masz pewność najwyższej jakości.

Jesteśmy elastyczni więc idealnie potrafimy zgrać się z potrzebami naszych Klientów. Doradzimy, odpowiemy na wszystkie pytania, zaproponujemy dogodną formę płatności nawet na kredyt, udzielimy atrakcyjnych rabatów, a zakupiony towar dostarczymy do Twojego gospodarstwa. Dzięki dostępności tak bogatej oferty w jednym miejscu, pomagamy zaoszczędzić Twój czas i pieniądze!

Dynamiczny rozwój naszej firmy sprawił, że posiadamy już pięć punktów sprzedaży na terenie woj lubelskiego tj. Opole Lubelskie, Karczmiska, Kraczewice, Ratoszyn oraz Łaziska. Obszar działania dystrybucji obejmuje całą Polskę. W ten sposób staramy się sprostać oczekiwaniom oraz być jak najbliżej naszych Klientów.

Nie spoczywamy jednak na dotychczasowych osiągnięciach. Mamy wiele planów i pomysłów do zrealizowania. W przyszłość chcemy stworzyć nowe punkty sprzedaży w woj. lubelskim. Naszym celem jest także budowa nowoczesnego centrum ogrodniczego.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty w naszych placówkach lub zachęcamy do kontaktu telefonicznego.