60,00 

Phylgreen mira zawiera zimny wyciąg z alg Ascophyllum nodosum, oraz dodatkowo w jego składzie znajduje się azot, bor, molibden i magnez. Dzięki takiej kompozycji preparat stymuluje lepsze kwitnienie i zawiązywanie owoców, wspomaga również rośliny w sytuacjach stresowych.

34 w magazynie

SKU: 008-069 Kategorie: ,

Opis

Phylgreen Mira to nawóz z firmy Tradecorp. Jest płynnym produktem zawierającym ekstrakt algowy Phylgreen, wzbogacony w bor, molibden oraz magnez i azot. Stymuluje kwitnienie i zawiązywanie owoców. Poprawia liczbę i jakość kwiatów, żyzność pyłku oraz zapobiega problemom zapłodnienia. Redukuje stres abiotyczny roślin (susza, przymrozki, zasolenie). Szybka asymilacja przez korzenie i liście. Przed zastosowaniem zapoznaj się z etykietą umieszczoną na opakowaniu.

 

Dawki i zakres stosowania Phylgreen Mira:

– Owoce ziarnkowe: 3 zabiegi: w fazie widocznego pąka, w trakcie kwitnienia oraz w trakcie opadu płatków okwiatu-początku zawiązywania owoców – dawka: 3 l/ha.
– Owoce pestkowe: 3 zabiegi: w fazie kwitnienia , opadania płatków kwiatowych i początku zawiązywania owoców – dawka: 3 l/ha.
– Dyniowate: W fazie 4 liści – dawka: 3 l/ha. Aplikacja może być powtórzona w trakcie zawiązywania owoców i wczesnej fazie rozwoju owoców co 2 tygodnie – dawka: 2-3 l/ha.
– Rośliny ozdobne: Aplikacja dolistna co 2 tygodnie, początek 2 tygodnie po posadzeniu. – dawka: 1,5 – 3 l/ha.
– Truskawki: Przed pierwszym kwitnieniem co 10 – 15 dni – dawka: 2,5 l/ha. 3-4 zabiegi: 15 dni po pierwszym kwitnieniu co 2 tygodnie – dawka: 1,5 l/ha.
– Owoce miękkie: 3 zabiegi: przed kwitnieniem , w trakcie kwitnienia i początku zawiązywania owoców – młodych owoców – dawka: 3 l/ha.
– Groch, Fasola, Soja: Przed kwitnieniem – dawka: 2-3 l/ha.

Zachęcamy także do odwiedzenia naszego Facebooka PPH Stampol!
na którym stale wrzucane są nowe materiały dotyczące naszych produktów.

Informacje dodatkowe

Waga1 kg
Wielkość

1L, 5L

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.