1.000,00  per tona

Saletra amonowa 32 jako uniwersalny nawóz azotowy, może być stosowany pod wszystkie rośliny uprawne: zboża ozime i jare, rośliny przemysłowe i okopowe, na użytkach zielonych oraz w uprawie warzyw i sadownictwie od wiosny do lata.

Brak w magazynie

Opis

Pulan

Nawóz azotowy występujący w postaci lekko kremowych granul. Produkt bardzo higroskopijny, łatwo rozpuszczalny w wodzie i mocno reaktywny chemicznie. Nawóz został dodatkowo wzbogacony o wspomagający rozwój roślin magnez. Pulan produkowany przez Grupę Azoty Puławy jest wyrobem o wysokiej jakości. W pełnym zakresie spełnia wymagania techniczne załącznika III (dla nawozu o wysokiej zawartości azotu na bazie azotanu amonu) Rozporządzenia (WE) nr 2003/2003 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 13 IX 2003 w sprawie nawozów potwierdzone Certyfikatem Zgodności (NAWÓZ WE) wydanym przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A. Pulan posiada znak jakości „Q”

 

Zastosowanie Pulan

Do stosowania przedsiewnego i pogłównego, na wszystkich glebach i pod wszystkie rośliny uprawy polowej, użytki zielone, rośliny warzywnicze, kwiatowe, drzewa i krzewy owocowe oraz trawniki. Nawóz należy wymieszać z glebą w celu uniknięcia strat azotu. Przed wysiewem saletrę amonową PULAN można zmieszać z superfosfatem granulowanym, fosforanem amonu i większością nawozów wieloskładnikowych. Nie stosować w okresie wysiewu nawozów wapniowych.

Zalety produktu Pulan

  • Jest najpopularniejszym w Polsce jednoskładnikowym nawozem azotowym.
  • Zawiera najwyższą zawartość azotu w grupie nawozów saletrzano-amonowych.
  • Jest nawozem uniwersalnym, stosowanym do wszystkich roślin i rodzajów gleb, przedsiewnie i pogłównie.
  • Posiada dwie efektywne formy azotu: natychmiast działającą azotanową i powoli uwalnianą, amonową. Bardzo szybko przenika do gleby przy stosowaniu pogłównym.
  • Zawiera dodatkowo magnez.
  • Jest w 100% zabezpieczona przed zbrylaniem, co gwarantuje jej sypkość.
  • Jednorodna granulacja nawozu umożliwia równomierny wysiew na polu do 33 m.
  • W porównaniu z innymi nawozami saletrzano-amonowymi, PULAN cechuje mniejsze pylenie podczas obsługi produktu.

Zachęcamy także do odwiedzenia naszego Facebooka PPH Stampol!
na którym stale wrzucane są nowe materiały dotyczące naszych produktów.

Informacje dodatkowe

Waga30 kg

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.