2.950,00 

– Inteligentny ekran pokazujący pozostały ładunek i liczbę cięć
– Maksymalna zdolność cięcia: Ø 32 mm
– Moc: 500 W
– Pojemność akumulatora: 2,5 Ah
– Napięcie akumulatora: 14,4 V
– Czas ładowania akumulatora: 1,5 godziny
– Czas pracy na akumulatorze: do 6 godzin
– Waga: 0,93 kg
– W zestawie ładowarka i dwa akumulatory

 

1 w magazynie

SKU: 001-2831 Kategoria:

Opis

Kompaktowy sekator BCL20IB idealnie nadaje się do lekkiego przycinania winorośli, a także krzewów i małych drzewek ozdobnych. System bezprzewodowy rozszerza swobodę cięcia i nie ma ryzyka przypadkowego przecięcia kabla. Pozwala to na maksymalną swobodę, zapewniając jednocześnie czyste, dokładne cięcie.
– Do przycinania winnic, krzewów i małych drzew
– Ostrza stalowe wysokiej jakości dla doskonałej jakości cięcia do 32 mm i długiej żywotności
– Cięcie progresywne 2 ostrzami w pełni przystosowane do potrzeb użytkownika
– Smukły korpus narzędzia ze wzmocnionego tworzywa sztucznego z miękkim uchwytem zapewniającym wysoki komfort pracy i trwałość
– Dostarczany z drugą baterią na czas do 6 godzin pracy
– Śruba centrująca z otworem do smarowania i systemem blokady nakrętki, ułatwiająca konserwację i regulację

Zapewniając długotrwałą, niezrównaną wydajność, komfort, bezpieczeństwo i trwałość,  narzędzia znacznie ułatwiają przycinanie i cięcie w winnicach, sadach i ogrodach.  SĄ STWORZONE DO CIĘCIA, spełniają nawet najwyższe wymagania, a jednocześnie stale zwiększają wydajność. Od lekkiego przycinania do bardzo intensywnego cięcia, od miękkiego drewna po twarde gałęzie  .

Sekator BAHCO to solidna i wytrzymała, ale lekka konstrukcja połączona z wysokowydajnym silnikiem bezszczotkowym pozwala na doskonałą wydajność cięcia i długą żywotność, nawet podczas intensywnych prac. Ostrza wykonane są z wysokiej jakości stali japońskiej SK5. Zachowują one swoją ostrość i mają doskonałą odporność na zużycie i rdzę. Progresywne cięcie za pomocą dwustopniowego otwierania ostrza umożliwia pełne dostosowanie do potrzeb użytkownika.

Sekator elektryczny jest wyposażony w akumulatory litowo-jonowe. Wyjątkowa pojemność i jakość ogniw sprawia, że sekator może być używany do przycinania drzew przez długie godziny, bez przerwy. Niezależnie od tego, czy przycinanie odbywa się za pomocą sekatora heavy-duty czy bezprzewodowego, doświadczysz wysokiego stopnia komfortu i precyzji, które zamieniają ciężkie przycinanie w lekką pracę – czysta swoboda cięcia.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.