435,00 

Sekator dwuręczny LÖWE 20 do cięcia gałęzi.

Profesjonalne nożyce kowadełkowe ogrodowe z prostym kowadłem.

7 w magazynie

SKU: 001-1452 Kategoria:

Opis

Sekator dwuręczny LÖWE 20 do cięcia gałęzi.

Profesjonalne nożyce kowadełkowe ogrodowe z prostym kowadłem.

Sekatory i nożyce znanej i cenionej firmy Löwe są to narzędzia o najwyższej jakości, wykonane z specjalnego stopu stali doceniane przez użytkowników na całym świecie. Są cenione za lekkość i wytrzymałość, cechując się przy tym solidną i trwałą konstrukcją. Original Löwe to najpopularniejsza marka sekatorów wśród sadowników z Niemiec, Włoch, Holandii i Belgii.

Innowacyjny sekator dwuręczny Lowe 20 to uniwersalny profesjonalny sekator dwuręczny kowadełkowy, o ergonomicznym kształcie, idealny do cięcia grubych gałęzi, które znajdują się poza zasięgiem rąk. Jest wygodny w użyciu.

LÖWE 20 jest modelem sekatora dwuręcznego, który stanowi przedłużenie ręki. Nadaje się do pracy wszędzie tam, gdzie nie możemy wygodnie sięgnąć. Ostrze sekatora charakteryzuje się wytrzymałością i świetną jakością. Wszystko po to, aby nożyce spełniały swoją rolę i służył Ci latami. Posiada proste kowadło.

Zalety sekatorów dwuręcznych kowadełkowych LOWE 20 :

  • Lekki sekator dwuręczny o długości (do wyboru) 50, 65, 80 lub 100 cm,
  • Może być używany przez osoby z małymi, średnimi lub dużymi dłońmi – niezależnie od wielkości ręki. Idealnie leży w dłoni użytkownika, dzięki ergonomicznym kształcie rękojeści z powłoką antypoślizgową.
  • Posiada ostrze kowadełkowe ułatwiające cięcie i proste kowadło, idealne do cięcia grubych gałęzi, znakomita wydajność cięcia. Średnica cięcia gałęzi do 45 mm.
  • Ostrze sekatora pokryte jest teflonem (PTFE), co sprawia, że ostrze ma lepszy poślizg, a nożyce chronione są przed korozją,
  • Jest modelem, w którym ostrze zamocowane jest jedynie na jednej śrubce, co pozwala na łatwy i szybki demontaż i wymianę ostrza.
  • Używając sekatora dwuręcznego Lowe 20.050, 20.065, 20.080 czy 20.100 masz pewność, że miejsca cięcia są gładkie, dzięki czemu rośliny szybciej się goją,
  • Mogą go używać osoby prawo jak i leworęczne,
  • Wysoka jakość sekatora w stosunku do ceny,
  • Bezpieczeństwo – posiada specjalną blokadę zabezpieczającą.

Cięcie tym sekatorem nie wymaga użycia dużej siły.

Nożyce dwuręczne kowadełkowe nadają się do twardszych gatunków drewna w sadownictwie i szkółkach drzew, ale mogą być również stosowane w winnicach i ogrodnictwie.

Jeden z najlepszych sekatorów marki Original Löwe.

Proces produkcji sekatorów Löwe odbywa się w 100% w Niemczech. Metalowe części narzędzi pokryte są powłoką zabezpieczającą przed korozją i przywieraniem resztek roślinnych. Do każdego z modeli dostępne są części zamienne.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.