Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Sekatory

Każdy profesjonalny i hobbystyczny ogrodnik chce, aby hodowane przez niego rośliny były zdrowe i pięknie się prezentowały. Do utrzymania kwiatów, drzew i krzewów w nienagannym stanie nie wystarczy wiedza na temat właściwej pielęgnacji uprawianej roślinności czy nawozy do ogródka. Potrzebne są także odpowiednie narzędzia. Jednymi z obowiązkowych elementów wyposażenia do pracy są sekatory ogrodowe. W sklepie Stampol znajdziesz najwyższej jakości urządzenia, które ułatwią wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych oraz posłużą Ci przez długi czas! Zapoznaj się z ofertą i zamów model odpowiadający Twoim wymaganiom!

 

Wysokiej klasy sekatory ogrodowe

Dostępne na naszej stronie sekatory ogrodnicze to wytrzymałe, poręczne produkty, służące do przycinania twardych części roślin różnego rodzaju. Zostały stworzone z myślą o jak największym komforcie użytkowania i efektywności pracy. Do produkcji ostrzy wykorzystano trwałe materiały – stal lub tytan, które gwarantują precyzję wykonywanych cięć i zwiększają wydajność zabiegów pielęgnacyjnych. Niektóre sekatory mają możliwość regulacji rozwarcia nożyc, dzięki czemu bez problemu dostosujesz je do aktualnych potrzeb. Ich uchwyty pokryto antypoślizgowym tworzywem, co ułatwia obsługę narzędzia i zapobiega wyślizgnięciu się z ręki. Dla zwiększenia wygody i bezpieczeństwa użytkowania, każde dostępne w tej kategorii urządzenie, działa w trybie bezprzewodowym. Dzięki temu nie musisz obawiać się o przypadkowe przecięcie kabla ani ograniczony zakres cięcia. W ofercie posiadamy zarówno profesjonalne sekatory, jak i modele do użytku prywatnego, dedykowane do cięcia kwiatów i krzewów oraz drzew owocowych.

 

Profesjonalny sekator do gałęzi, kwiatów i krzewów

Zależy nam na tym, aby w naszym sklepie każda osoba mogła znaleźć rozwiązanie dopasowane do indywidualnych potrzeb. W ofercie sklepu Stampol znajdziesz między innymi sekator akumulatorowy BAHCO BCL20IB, który doskonale sprawdzi się w winnicach, sadach i ogrodach. Został wyposażony w bardzo wydajną baterię litowo-jonową, pozwalającą na korzystanie z narzędzia do nawet 6 godzin. Urządzenie posiada również inteligentny ekran pokazujący stan akumulatora i liczbę cięć. Dzięki możliwości regulacji rozwarcia do 32 mm, świetnie poradzi sobie jako profesjonalny sekator do gałęzi, z powodzeniem przytniesz za jego pomocą również krzewy i winorośl.

Mały sekator akumulatorowy kowadełkowy marki MAR-POL to natomiast idealne narzędzie do zastosowania w ogrodzie. Jego nożyce zbudowane są z ostrza i kowadełka, dlatego świetnie sprawdza się przy cięciu zdrewniałych, twardych części roślin. Może posłużyć jako sekator do kwiatów, krzewów czy też niewielkich drzewek.

 

Sekatory elektryczne do zadań specjalnych

W naszej bogatej ofercie znajdziesz również sekatory elektryczne, które dają możliwość wyboru rodzaju cięcia progresywnego lub pulsacyjnego. Na uwagę zasługują modele Altuna AB32 oraz Altuna Pro 25 Titanio. Zostały one wyposażone w niezwykle wytrzymałe ostrza tytanowe o bardzo wysokiej twardości, bezpośrednio przekładające się na ich trwałość. Sekator elektryczny, dzięki ich zastosowaniu, ma lepsze właściwości ślizgowe, które ułatwiają i usprawniają cięcie. Ponadto zapewniają mniejsze zużycie łożysk, przekładni i baterii, co pozytywnie wpływa na żywotność urządzenia. Wydajny akumulator pozwala natomiast na komfortowe korzystanie z narzędzia do 3 godzin. Modele dostępne na naszej stronie mogą posłużyć zarówno jako sekator do grubszych gałęzi, jak i krzewów owocowych czy ozdobnych.

Na stronie Stampol, oprócz wysokiej klasy sekatorów, znajdziesz również wiele innych produktów, które ułatwią pielęgnację roślin wszelkiego rodzaju. W ofercie posiadamy między innymi stymulatory wzrostu roślin, różne nawozy, środki ochrony czy też repelenty. W naszym sklepie dostępne są rozwiązania dedykowane zarówno do użytku profesjonalnego – w sadach, na polach uprawnych czy warzywnikach – jak i hobbystycznego.