Firma PPH Stampol Sp. j.

Firma Stampol powstała w 1990r. Jej założycielami są Lucyna i Jan Stankiewicz. Jest to rodzinna firma która postawiła na rolnictwo i wszystko co jest z nim związane. Od początku istnienia naszej firmy główną ideą jest sprostanie wymaganiom oraz potrzebom klienta, zaopatrzenie go od nawozów sztucznych po środki ochrony roślin, materiały budowlane, węgiel kamienny oraz stal.

Ponad 20 lat doświadczenia daje nam przewagę nad konkurencją oraz stawia nas w czołówce dystrybutorów rolnych w Polsce. Aby sprostać najnowszym trendom w rolnictwie co rok wdrażamy nowe technologie oraz procedury szkolenia pracowników. Personel naszej firmy posiada kompleksową wiedzę i zawsze służy pomocą przy wyborze odpowiedniego asortymentu z naszej bogatej oferty. Dokonując zakupu naszych produktów zawsze masz pewność że wybrałeś najlepsze rozwiązanie. Nasza firma jest dystrybutorem czołowych producentów nawozów.

Przywiązujemy ogromną wagę do jakości oferowanych produktów. Kupując u nas zawsze masz pewność, że dostaniesz najwyższej jakości. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź za pomocą formularza na stronie. Odpowiemy na wszystkie pytania i zaoferujemy konkurencyjną cenę. Wychodząc na przeciw naszym klientom otworzyliśmy pięć punktów sprzedaży na terenie woj lubelskiego tj Opole Lubelskie, Karczmiska, Kraczewice, Ratoszyn, Łaziska. Obszar działania dystrybucji obejmuje całą Polskę. Plany na przyszłość Stworzenie nowych punktów sprzedaży w woj. lubelskim oraz budowa nowoczesnego centrum ogrodniczego.