17,00 

Duża, dwustronna pułapka na myszy i szczury typu “nie widzisz nie dotykasz”, służąca do wyłapywania gryzoni zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Pozwala na opróżnienie pułapki w komfortowy sposób bez konieczności oglądania i dotykania złapanego gryzonia. Specjalna konstrukcja przypominająca karmnik pozwala na dosunięcie pułapki do krawędzi ściany, gdzie gryzonie najczęściej się przemieszczają, a wejścia z dwóch stron pułapki zwiększają szansa na złapanie gryzonia

10 w magazynie

SKU: 001-302 Kategoria:

Opis

SPOSÓB UŻYCIA

Po wyjęciu pułapki z opakowania, odkręć i wyjmij okrągły podajnik na przynętę, który znajduje się na spodzie pułapki. Następnie umieść wybraną przynętę w podajniku. Zaleca się używanie przynęt o konsystencji pasty, takich jak masło orzechowe czy miód. Jeśli zdecydujesz się na kiełbasę lub ser, upewnij się, że kawałek jest dostatecznie duży, by szczelnie wypełnić podajnik i zapewnić stabilność. Włóż podajnik wypełniony przynętą do otworu na spodzie pułapki i dokręć go dokładnie. Następnie ustal pułapkę w pozycji, gdzie dłuższy bok jest przy ścianie. Aktywuj mechanizm spustowy pułapki. W momencie, gdy pułapka złapie gryzonia, możesz ją opróżnić, ustawiając ją pionowo nad pojemnikiem na odpady i pociągając za mechanizm spustowy. W przypadku potrzeby, możesz przepłukać pułapkę bieżącą wodą, by przygotować ją do kolejnego użycia.

Produkty biobójcze powinny być stosowane ostrożnie. Przed rozpoczęciem użytkowania, należ dokładnie zapoznać się z etykietą i ulotką informacyjną, aby zminimalizować potencjalne zagrożenia dla ludzi i środowiska. Pozbywając się opakowań, należy postępować zgodnie z przepisami obowiązującymi na poziomie lokalnym, regionalnym, krajowym lub międzynarodowym. Zabrania się ponownego wykorzystywania pustych opakowań w innych celach, włącznie z wykorzystaniem ich jako surowców wtórnych.

Informacje dodatkowe

20

50

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.