330,00 

EPSOM 5L REPELENT OCHRONA PRZED ZWIERZĘTAMI
EPSOM – preparat zarejestrowany przez IBL do ochrony sadzonek przed zniszczeniami /obgryzaniem przez dziką zwierzynę w okresie zimowym- preparat przeznaczony do ochrony drzew i krzewów liściastych i iglastych przed szkodami powodowanymi przez jelenie, sarny, daniele, muflony i zające. Produkt ma nieprzyjemny zapach i smak dla zwierzyny, przez co utrzymuje ją z dala od roślin.

Zalety: Może być stosowany również na roślinach wilgotnych od rosy przy lekkim deszczu i mrozie, dzięki czemu jest niezależny od pogody, a także gotowy do użycia, z możliwością opryskiwania do -10°C.

19 w magazynie

Opis

Aplikacja: Po okresie wegetacyjnym, jesienią-zimą, po zdrewnieniu pędów. EPSOM jest gotową do użycia cieczą, którą nakłada się w stanie nierozcieńczonym. EPSOM wysycha bardzo szybko i bardzo dobrze przylega do wszystkich powierzchni roślin. Lekki deszcz, niewielkie przymrozki lub lekkie opady śniegu przed lub po aplikacji nie mają wpływu na jego działanie. Środek jest zabarwiony na czarno dla lepszej kontroli pracy. Zabieg przeprowadzany jest na pędach końcowych roślin leśnych poprzez opryskiwanie. Wszystkie urządzenia natryskowe nadają się do aplikacji, które gwarantują mocną, równomierną a jednocześnie ekonomiczną obróbkę pędu końcowego.

Zużycie: 2 litry/1000 roślin przy zastosowaniu opryskiwaczy ręcznych “SOLVENT”. Zużycie zależy od metody nakładania, sprzętu do nakładania i gatunków drzew, które mają być chronione.

Zastosowanie: rozpylanie do -10°C – czyli nawet w przypadku śniegu i mrozu a więc warunków wykluczających stosowanie innych środków do zabezpieczania przed zgryzaniem.

Produkt sprawdzony przez leśników : austriackich, niemieckich, szwajcarskich oraz francuskich!

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.