184,00 

Botector 0.4KG to biologiczny fungicyd przeznaczony do stosowania zapobiegawczego w ochronie przed szarą pleśnią w różnych uprawach, takich jak winorośl, truskawki oraz róże. Ten biologiczny środek grzybobójczy charakteryzuje się wysoką skutecznością, nawet w trudnych warunkach, takich jak deszczowe, suche lub zimne dni. Jest dostępny w postaci granulatu do sporządzania zawiesiny wodnej (WG), która aplikowana jest dolistnie. Główną substancją czynną w Botector jest grzyb Aureobasidium pullulans, który działa antagonistycznie wobec patogena wywołującego szarą pleśń. Środek ten można stosować za pomocą samobieżnych lub ciągnikowych opryskiwaczy sadowniczych lub opryskiwaczy ręcznych

24 w magazynie

Opis

Botector 0.4KG to biologiczny fungicyd przeznaczony do stosowania zapobiegawczego w ochronie przed szarą pleśnią w różnych uprawach, takich jak winorośl, truskawki oraz róże. Ten biologiczny środek grzybobójczy charakteryzuje się wysoką skutecznością, nawet w trudnych warunkach, takich jak deszczowe, suche lub zimne dni. Jest dostępny w postaci granulatu do sporządzania zawiesiny wodnej (WG), która aplikowana jest dolistnie. Główną substancją czynną w Botector jest grzyb Aureobasidium pullulans, który działa antagonistycznie wobec patogena wywołującego szarą pleśń. Środek ten można stosować za pomocą samobieżnych lub ciągnikowych opryskiwaczy sadowniczych lub opryskiwaczy ręcznych.

Botector nie pozostawia pozostałości i jest odpowiedni do stosowania zarówno w uprawach ekologicznych, jak i konwencjonalnych.

Składniki aktywne: 5×109 kiełkujących komórek /g grzyba Aureobasidium pullulans [szczepy DSM 14940 i DSM 14941]. Produkt zawiera żywe mikroorganizmy! Należy przestrzegać daty przydatności do użycia!

Dawkowanie – jak stosować Botector?

  • Zalecana dawka wynosi od 0,5 do 1,0 kg.

Botector stosowany jest w ochronie przed szarą pleśni w następujących uprawach:

  • Winorośl (w uprawie polowej).
  • Truskawki, jeżyny, maliny, morwy, borówki, żurawiny, porzeczki, agrest, rokitnik, bez czarny, róża (zarówno uprawiane w polu, jak i pod osłonami).

Botector zwalcza:

  • Szarą pleśń.

Okres karencji Botector:

  • Nie stosować środka w dniu zbioru owoców.

Uwaga!

Przy korzystaniu z środków ochrony roślin należy zawsze przestrzegać zasad bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem konieczne jest dokładne zapoznanie się z informacjami zawartymi na etykiecie oraz danymi dotyczącymi danego produktu.

Osoba dokonująca zakupu potwierdza, że spełnia warunki określone w art. 25 ust. 3 pkt 5 ustawy z dnia 8 marca 2013 roku o środkach ochrony roślin oraz posiada odpowiednie przeszkolenie w zakresie stosowania środków ochrony roślin, zwłaszcza w przypadku produktów przeznaczonych dla użytkowników profesjonalnych. Przed każdym użyciem konieczne jest zapoznanie się z informacjami znajdującymi się na etykiecie i w dokumentacji produktu. Szczególną uwagę należy zwrócić na wszelkie informacje dotyczące ryzyka.

Środki ochrony roślin można zakupić jedynie, jeśli jest się osobą pełnoletnią oraz posiada się odpowiednie kwalifikacje i przeszkolenie, które są wymagane dla osób nabywających środki ochrony roślin, zgodnie z art. 28 ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 roku, wraz z wszelkimi zmianami. Należy używać środków ochrony roślin w sposób, który nie stanowi zagrożenia dla zdrowia ludzi, zwierząt oraz środowiska naturalnego.

Osoba dokonująca zakupu środków ochrony roślin musi być w stanie trzeźwym. Korzystając z naszej oferty, potwierdzasz, że spełniasz wszystkie wyżej wymienione warunki.

Informacje dodatkowe

Waga0,4 kg

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.