Florovit mistrzowski trawnik

Wyświetlanie jednego wyniku

Każdy właściciel domu z ogrodem marzy o posiadaniu intensywnie zielonego, bujnego trawnika. Aby przydomowa przestrzeń mogła pięknie się prezentować przez cały sezon, konieczna jest jej odpowiednia pielęgnacja. W utrzymaniu nienagannego stanu i dobrej kondycji murawy pomoże Ci nawóz Florovit Mistrzowski Trawnik! To produkt uznanej polskiej firmy z wieloletnim doświadczeniem w branży, której rozwiązania od lat cieszą się niezmienną popularnością. Dowiedz się, jak ten prawdopodobnie najlepszy nawóz do trawy na rynku w Polsce może pomóc Ci w stworzeniu pięknego ogrodu!

 

Florovit – nawóz Mistrzowski Trawnik

Nawóz Mistrzowski Trawnik to flagowy produkt polskiej marki Florovit, który swoją efektywność i wszechstronność zawdzięcza przede wszystkim składowi. Zawiera on wszystkie niezbędne do utrzymania dobrej kondycji trawy składniki pokarmowe, pozytywnie wpływając nie tylko na jej kolor, ale także zagęszczenie. Takie makroelementy, jak azot czy fosfor pobudzają jej wzrost, nadają jej żywej zielonej barwy oraz stymulują rozwój systemu korzeniowego. Nawóz do trawnika Florovit Mistrzowski Trawnik wspomaga również pobieranie i przyswajanie składników mineralnych z podłoża, a dzięki obecności potasu poprawia także jego kondycję. Przy regularnym stosowaniu produktu podniesiona zostaje odporność trawy na czynniki zewnętrzne – niskie temperatury, ataki chorób, szkodników czy też suszę. Na naszej stronie znajdziesz również inne wyprodukowane przez Florovit nawozy, które podobnie jak najlepszy nawóz do trawy polskiej firmy cechują się wysoką skutecznością. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą!

 

Florovit Mistrzowski Trawnik – nawóz do trawnika z mchem

To jednak nie wszystkie korzyści, jakie płyną z korzystania z produktu Florovit Mistrzowski Trawnik! Wysoka zawartość azotu zwiększa bowiem krzewienie się traw, tworząc zwartą i silną darń. Zjawisko to skutecznie przeciwdziała ogólnemu zachwaszczeniu oraz pojawieniu się mchu. Za jego pomocą możesz stworzyć prawdziwie mistrzowski trawnik, który zachwyci zarówno domowników, jak i każdego przechodnia. Florovit Mistrzowski Trawnik 25kg, podobnie jak inne nawozy ogrodnicze i środki do pielęgnacji roślin zamówisz wygodnie w naszym sklepie!

Duży wpływ na doskonałe właściwości Mistrzowskiego Trawnika ma również obecność żelaza w jego składzie. Jego wysoka zawartość sprawia, że produkt świetnie sprawdzi się jako nawóz do trawnika z mchem już istniejącym. Mikroelement jest skuteczny w zwalczaniu niechcianego mchu, jednocześnie skutecznie zapobiegając jego rozrostowi. Żelazo to niezbędny składnik pokarmowy wielu gatunków traw, co w połączeniu z pozostałymi mikro- i makroskładnikami zawartymi w produkcie sprawia, że nawóz do trawy Mistrzowski Trawnik jest dostosowany do wymagań każdego jej rodzaju! Szczególnie dobrze sprawdzi się przy uprawie trawników ozdobnych i reprezentacyjnych, pozytywnie wpływając na walory wizualne przestrzeni.

Dodatkowy atut stanowi również forma produktu przybierająca postać szybko rozpuszczającego się mikrogranulatu. Nawóz można aplikować zarówno w formie roztworu do podlewania, jak i posypowo – wówczas, po nawożeniu trawnika należy go intensywnie nawadniać. Wybierz skuteczne rozwiązanie renomowanej firmy i zamów potrzebną ilość na stronie Stampol!