Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Florovit Nawozy

Wśród wielu firm zajmujących się produkcją środków do nawożenia gleby, na wyróżnienie niewątpliwie zasługuje Florovit. Nawozy owej słynnej polskiej marki już od lat cieszą się ogromną popularnością, która przyniosła firmie tytuł lidera w branży. Ponad 40 lat działalności w połączeniu z dbałością o jakość produktów sprawiła, że obecnie uznawane są za jedne z najlepszych dostępnych rozwiązań! Sprawdź, jakie propozycje przygotowaliśmy i zamów Florovit – nawóz dolistny i doglebowy do zadań specjalnych!

 

Florovit uniwersalny – nawóz o wszechstronnym działaniu

Firma Florovit w swojej ofercie posiada rozwiązania odpowiadające różnym potrzebom – zarówno profesjonalistów, jak i osób hobbystycznie uprawiających rośliny. Jednym z najchętniej wybieranych i najbardziej wszechstronnych produktów stworzonych przez polską markę jest jednak Florovit uniwersalny. To wieloskładnikowy nawóz ogrodniczy, który służy do dolistnego i doglebowego nawożenia roślin w ogrodnictwie, sadownictwie oraz rolnictwie. Cechuje się wysoką skutecznością, potwierdzoną przez badania Instytutu Ogrodnictwa w Skierniewicach, a dodatkowo, dzięki ulepszonej formule, można stosować go również z wieloma środkami ochrony roślin.

Istnieją dwa sposoby stosowania nawozów Florovit: dolistny i doglebowy. W połączeniu z jego łatwo przyswajalną formułą, rozwiązanie to zapewnia roślinom kompleksową opiekę i pomaga w utrzymaniu ich zdrowia oraz w zwiększeniu ich odporności. Ponadto, przy jego regularnym i zgodnym z zaleceniami stosowaniu, produkt przyspiesza ich regenerację, wzmacnia je w czasie suszy oraz poprawia stan ich odżywienia. Używając nawozu Florovit do warzyw, drzew i krzewów owocowych czy też upraw polnych możesz spodziewać się ich szybszego wzrostu, wcześniejszego owocowania oraz plonów większych o nawet  10%! W przypadku stosowania środka Florovit do roślin kwitnących masz natomiast pewność, że czas kwitnienia będzie dłuższy, a koloryt kwiatów wzmocniony.

Szukasz produktu, który zapewni Twojej trawie piękny, intensywnie zielony kolor? Postaw na Florovit Mistrzowski Trawnik! Rozwiązanie to nie tylko nadaje jej żywszej barwy, ale także chroni trawnik przed mchem i pobudza jego krzewienia. Ponadto Florovit – nawóz do trawników – stymuluje wzrost traw i poprawia jej kondycję.

 

Florovit w płynie – prosta i szybka aplikacja

Dużym atutem środka Florovit jest jego płynna forma. Nie tylko znacząco ułatwia i przyspiesza ona proces przygotowywania roztworu, ale także gwarantuje jednorodność oraz stałość składu nawozu. Dodatkowo, dzięki aplikacji za pomocą opryskiwacza polowego, produkt zostaje równomiernie rozprowadzony na całej nawożonej powierzchni. W połączeniu z możliwością mieszania go ze środkami ochrony roślin, przyczynia się do redukcji strat materiału i zmniejszenia kosztów utrzymania maszyny. Florovit w płynie w przypadku nawożenia dolistnego zapewni roślinom szybkie uzupełnienie niedoborów składników odżywczych, a przy nawożeniu doglebowym – dogłębnie wniknie w strukturę gleby, poprawiając zdolności do pobierania niezbędnych substancji z podłoża. Wybierz sprawdzone rozwiązanie i zamów wybrany produkt na stronie Stampol!